
Сонячна батарея 80 Вт мобільна переносна сонячна станція складана туристична для електроенергії
- В наявності
- Код: К 80
4 999 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Сонячна батарея 80 Вт мобільна переносна сонячна станція складана туристична для електроенергії
Мобільна переносна монокристалічна сонячна панель (батарея) призначена для вироблення електроенергії від енергії сонця.
Портативна сонячна панель для заряджання різного типу акумуляторів і зарядних станцій. .
Має 2 виходи USB 2A для заряджання будь-яких ґаджетів, як-от телефон планшет, портативна колонка тощо.
Стабілізований вихід 12 В і вихідні клеми з крокодилами для заряджання акумулятора.
Незамінна сонячна панель для туризму, кемпінгу, польових умов, дому, дачі та навіть квартири.
Модель: FFSP 80
Параметры:
Матеріал: монокристалічний кремній
Вихідна максимальна напруга батарей Vmpp: 18В
Максимальний струм батареї: 4,44А
Вбудований контролер: 12В, 10А
Виходи: USB 5V, 2A — 2 шт., стабілізований вихід 12 В, вихідні клеми для заряду акумулятора (провід із крокодилами в комплекті)
Складаний розмір: 54 x 50 x 1.2 см;)
Розкладений розмір: 100 x 54 x 0.6 см;
Вага: 2,4
Обмін повернення упродовж 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 4 999 ₴





