-22%Сонячна панель батареї портативна 160 Вт сонячна панель переносна легка для вироблення енергії від сонця
- В наявності
- Код: FSP 160
9 500 ₴
7 410 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Сонячна панель батареї портативна 160 Вт сонячна станція переносна мобільна
Мобільна переносна монокристалева сонячна панель (батарея) призначена для вироблення електроенергії від енергії сонця.
Потужності досить, щоб заряджати автомобільний акумулятор.
У складеному стані є невелика валіза з ручкою для перенесення. Має зручний механізм складання й розкладання, а також регульовані ніжки для забезпечення оптимального кута розташування щодо сонця.
Має 2 виходи USB 2A для заряджання будь-яких ґаджетів, як-от телефон планшет, портативна колонка тощо.
Стабілізований вихід 12 В і вихідні клеми з крокодилами для заряджання акумулятора.
Необхідна річ для туризму, кемпінгу, риболовлі, полювання, пасеки, відпочинку на яхті, човні та просто відпочинку на природі.
Модель: FSP 160
Матеріал: монокристалічний кремній
Максимальна потужність (Pmax): 160 Вт
Вихідна максимальна напруга (Vmp): 18В
Максимальний струм: (Imp): 8.89A
Вбудований контролер: 12В, 10А
Виходи: USB 5V, 2A — 2 шт., стабілізований вихід 12 В, вихідні клеми для заряду акумулятора (провід із крокодилами в комплекті)
Розміри: 91*45*5.5 см
Вага: 9.3 кг
Сумка-чохол у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 160 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 8.89 А |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 7 410 ₴





