
влевовправо
Мобільна переносна сонячна панель 100/160/200 W для заряджання акумулятора
- В наявності
- Код: FSP 100
6 200 ₴
+380668276898
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільна переносна сонячна панель 100/160/200 W для заряджання акумулятора
Мобільна переносна монокристалева сонячна панель (батарея) призначена для вироблення електроенергії від енергії сонця.
Потужності досить, щоб заряджати автомобільний акумулятор.
У складеному стані є невелика валіза з ручкою для перенесення. Має зручний механізм складання й розкладання, а також регульовані ніжки для забезпечення оптимального кута розташування щодо сонця.
Має 2 виходи USB 2A для заряджання будь-яких ґаджетів, як-от телефон планшет, портативна колонка тощо.
Стабілізований вихід 12 В і вихідні клеми з крокодилами для заряду акумулятора.
Необхідна річ для туризму, кемпінгу, риболовлі, полювання, пасеки, відпочинку на яхті, човні та просто відпочинку на природі.
Модель: FSP 100
- Матеріал: монокристалічний кремній
Максимальна потужність (Pmax): 100 Вт
Максимальна напруга живлення (Vmp): 18.00 V
Максимальний струм живлення (Imp): 5,56 А
Напруга холостого ходу (Voc): 22,50 В
Струм короткого замикання (Isc): 5,81 А
Максимальна напруга системи: DC1000V
Максимальний послідовний запобіжник: 9А
Номінальна робота комірки темпу. (NIKT): от -45 до 80 °C
Вага: 8,3 кг
Розмір складеному вигляді: 660 * 530 * 50 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dokio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 5.56 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 6 200 ₴



