
LiFePO4 100Ah 12V DC HOUSE, Літій-залізо-фосфатний акумулятор LiFePO4 12V 100Ah DC HOUSE для автономного живлення квартири
- Немає в наявності
- Код: DC100
14 900 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
LiFePO4 100Ah 12V DC HOUSE, Літій-залізо-фосфатний акумулятор LiFePO4 12V 100Ah DC HOUSE для автономного живлення квартири
Літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4) — це ідеальне сучасне рішення для використання із сонячними панелями (в стаціонарних або портативних системах), в автономних системах опалення, освітлення, автоматизації, охоронними системами, пасік (медогонок), поливу та інших.
Належить до класу тягових акумуляторів — це саме те, що потрібно у разі використання великих навантажень (потужних побутових приладів і електроінструментів), ідеально підходить для човнових електромоторів.
Його ємність 100 А·год (1280 Вт/год) дасть вам дійсно великі можливості для використання як у домашніх умовах (як альтернативне джерело енергії під час вимкнення основного), так і в польових умовах (кемпінг, туризм, полювання і риболовля, човна, катера та яхти, активний відпочинок на природі та інші).
Основні характеристики:
- Тип акумулятора - LiFePO4, тяговий, літій-залізо-фосфатний;
- Місткість — 100Ah, 1280Wh;
- Номінальна напруга 12.8V;
- Максимальний струм розряду — 100А;
- Максимальний струм заряду — 50А;
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: - 260 мм;
- Ширина - 168 мм;
- Висота - 210 мм;
- Вага — 10,2 кг.
Способи заряджання:
-
Від побутової мережі (розетки 220В), за допомогою зарядного пристрою для акумуляторів. Час зарядки від 2-х годин.
-
Від портативної сонячної панелі (яку ми без проблем вам підберемо). Час заряджання залежатиме від потужності сонячної панелі, пори року та погодних умов.
- Від генератора.
Тяговий літій-залізо-фосфатний акумулятор LiFePO4 100Ah 12V абсолютно безпечний у використанні, на відміну від звичайних літій-іонних акумуляторів, він не схильний до загоряння або вибухів + його можна використовувати за мінусових температур!
Також акумулятор LiFePO4 100Ah 12V — це економічно вигідне придбання! Попри його початково вищу вартість, якщо порівнювати з гелевими, AGM та іншими акб, це все компенсується його терміном експлуатації, кількістю циклів заряджання та можливостями застосування. Наприклад: якщо вартість гелевого або AGM акумулятора 100Ah спочатку нижча в +- 2,5 рази, то ресурс у LiFePO4 акумулятора вище в 6 разів мінімум!
Якщо у вас виникли будь-які додаткові запитання, звертайтесь, будь ласка, за вказаним у контактах номером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DC HOUSE |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруження | 12.8 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS, Склотекстоліт |
- Ціна: 14 900 ₴






