
Батарея LiFePO4 DC HOUSE 12V 200Ah Lithium, літій-залізо-фосфатна батарея 200 Ah
- Немає в наявності
- Код: LF 200
26 000 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Батарея LiFePO4 DC HOUSE 12V 200Ah Lithium, літій-залізо-фосфатна батарея 200 Ah
Захист від низьких температур: Акумулятор DC HOUSE 12V 200Ah LiFePO4 оснащений низькотемпературним захистом, який захищає вас від можливих пошкоджень, спричинених екстремальними температурами.
-10 років терміну служби: літій-залізо-фосфатну (LiFePO4) батарею DC HOUSE можна заряджати понад 3000 разів у глибокому циклі, щоб досягти довшого терміну служби. Більш ніж у 8 разів вище, ніж у свинцево-кислотних акумуляторів (як правило, можна заряджати лише 300-400 циклів).
-100% захист: Вбудована система керування батареєю BMS (система керування батареєю) захищає акумулятор від перезаряду та розряджання, перевантаження по струму та короткого замикання, забезпечуючи вищу продуктивність та довший термін служби.
-Широке застосування: літієва батарея LiFePo4 є найстабільнішою батареєю, ідеально підходить для зберігання енергії, зовнішнього застосування (ехолот), освітлення, гольф-карів, дитячих автомобілів, газонокосарок, сонячних панелей або як резервне джерело живлення тощо.
-Розширення ємності: літієву батарею можна використовувати не тільки паралельно, але й послідовно. Він включає до 4 однакових акумуляторів для послідовного з'єднання та необмежену кількість батарей, з'єднаних паралельно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DC HOUSE |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Струм заряду | 100 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Номінальна робоча напруга | 12.8 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Вага | 20.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 26 000 ₴




