
Нвертор 24В-220В FCHAO PSC-1800W з чистою синусоїдою, перетворювач напруги 24v FCHAO PSC-1800W
- Немає в наявності
- Код: 24|1800
8 490 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Інвертор 24В-220В FCHAO PSC-1800W з чистою синусоїдою, перетворювач напруги 24v FCHAO PSC-1800W
Чистий синусоїдальний інвертор із номінальною потужністю 1800 Вт і піковою потужністю 3600 Вт перетворює енергію постійного струму.
Товар оригінальний, новий, у заводській упаковці та повному комплекті!!!
В наявності інвертори потужністю FCHAO 12В. 1200W и FCHAO 12В. 1800W.
Інвертор використовується для перетворення постійного струму 24 В на змінний 220 В.
Велику популярність здобув серед туристів, що виїжджають кемпінгом на тривалий час, у місцях, де немає можливості під'єднатися до традиційних джерел електроенергії або в дальніх поїздках, коли є екстрена потреба скористатися ноутбуком або зарядити кілька ґаджетів одночасно тощо.
Загалом використовують разом із сонячною панеллю й різного типу акумуляторами.
За допомогою інвертора FCHAO 1800 W, під'єднаного до 24 В акумулятора, можна користуватися будь-якими приладами потужністю до1800 Вт як від побутової розетки, можна заряджати будь-які ґаджети за допомогою їхніх рідних блоків живлення, починаючи від телефонів, планшетів до ноутбуків і всього, що Ви звикли заряджати від домашньої мережі. Також інвертор використовують для автономного освітлення вуличних торгових наметів, різного роду приміщень і багато іншого.
Використовувати інвертор можна як на відкритому повітрі, під'єднавши його до акумулятора (кабелі для під'єднання входять до комплекту.
Товар оригінальний, новий, у заводській упаковці та повному комплекті!!!
В наявності інвертори потужністю FCHAO 1200 и FCHAO 1800
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FCHAO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 70 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 8 490 ₴







