
Сонячна панель FFSP 160 dokio, туристикова сонячна батарея переносна для заряду акумулятора
- В наявності
- Код: К 160
7 999 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Сонячна панель FFSP 160 dokio, туристикова сонячна батарея переносна для заряду акумулятора з контролером, а також дроту крокодила та перехідники для зарядних станцій ноутбука в комплекті.
Мобільна переносна монокристалева сонячна панель (батарея) призначена для вироблення електроенергії від енергії сонця.
Портативна сонячна панель для заряджання різного типу акумуляторів і зарядних станцій.
Має 2 виходи USB 2A для заряджання будь-яких ґаджетів, як-от телефон планшет, портативна колонка, павербанк.
Стабілізований вихід 12 В і вихідні клеми з крокодилами для заряджання акумулятора.
Незамінна сонячна панель для туризму, кемпінгу, польових умов, дому, дачі та навіть квартири.
Модель: FFSP 160
Параметры:
Матеріал: монокристалічний кремній
Вихідна максимальна напруга батарей Vmpp: 18В
Максимальний струм батареї: 8,89А
Вбудований контролер: 12В, 10А
Виходи: USB 5V, 2A — 2 шт., стабілізований вихід 12 В, вихідні клеми для заряду акумулятора (провід із крокодилами в комплекті)
Складаний розмір: 57x54x2,8(см)
Розкладений розмір: 216x57(см)
Вага: 4,1кг
Термін експлуатації 25 років.
Обмін повернення упродовж 14 днів!!!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.1 кг |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 160 Вт |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм при максимальній потужності | 8.89 А |
- Ціна: 7 999 ₴






