
Сонячна панель Dokio DFSP-100 гнучка переносна легка сонячна батарея 100-200-300-400 вт
- В наявності
- Код: Г 100
3 999 ₴
- +380 (93) 288-17-60Тетяна
Сонячна батарея гнучка 100 Вт компактна сонячна панель легка переносна для заряджання мобільних пристроїв
Ця сонячна панель призначена для альтернативного заряджання від енергії сонця різних типів пристроїв і ґаджетів: мобільних телефонів, планшетів, годинників, навушників, портативних колонок та ін., а також акумуляторів різного типу та ємності, зарядних станцій, що також дає змогу заряджати ноутбуки та іншу техніку та користуватися ними в режимі нон-стоп.
Простий у використанні:
Перевага напівгнучких сонячних панелей полягає в тому, що їх можна використовувати на нерівних поверхнях, як-от: склепінні дахи, дахи RV, човни, намети та інші, з кутом вигину до 30 градусів.
Легка вага:
Товщина панелі — всього 1,5 мм, вага — 1,1 кг, що робить цю сонячну панель дуже зручною для монтажу, демонтажу та транспортування.
Вологозахищена:
Сонячна панель Dokio серії DFSP повністю захищена від проникнення пилу та від потрапляння струменів води з усіх напрямків, клас захисту — IP65.
Проста у встановленні:
Серія DFSP має спеціальні металеві отвори, розташовані з боків і кутами сонячної панелі, що робить її встановлення та зняття дуже простим і зручним (за допомогою болтів, саморізів, стяжок, гачків та ін.) також для монтажу цієї моделі сонячної панелі нерідко використовують спеціальний клей, наносячи його прямо на зворотний бік.
Дані про продукт:
Модель: DFSP 18V 100W
Потужність максимальна (Pmax): 100 W
Напруга живлення максимальна (Vmp): 18,00 V
Струм живлення максимальний (Imp): 5,55 A
Напруга холостого ходу (Voc): 20,00 V
Струм короткого замикання (Isc): 5,81 A
Напруга системи максимальна: DC 1000 V
Номінальна робоча температура комірки (NOCT): від -45 до 80 °C
(Приведені вище дані ґрунтуються на показниках за стандартних лабораторних умов).
Також є інші моделі переносних, портативних сонячних панелей із контролером і без, різної потужності: 100 Вт, 160 Вт, 200 Вт, 300 Вт, а також різного формату: книжка, валіза з підставкою.

Шукаєте високоякісну сонячну панель, яка не тільки заощадить вам гроші на рахунках за електроенергію, а й скоротить викиди вуглекислого газу? Не шукайте нічого, крім сонячної панелі Dokio DFSP-100M!
Ця сонячна панель — чудовий вибір для тих, хто шукає надійний і ефективний спосіб вироблення власної електрики. Вона обладнана високоякісними монокристалічними осередками, які призначені для максимального виходу енергії навіть в умовах низької освітленості. Панель 100вт також сконструйована так, щоб витримувати суворі погодні умови, що робить її надійним вибором для зовнішнього встановлення.
Сонячна панель Dokio DFSP-100M з номінальною вихідною потужністю 100 Вт ідеально підходить для живлення різних побутових приладів і пристроїв, включно з освітленням, вентиляторами та навіть невеликою електронікою. А завдяки компактним розмірам і легкій вазі її легко встановлювати та переміщати в міру потреби.
Незалежно від того, хочете ви забезпечити електроенергію свій будинок, автофургон, чудовий відпочинок на природі, сонячна панель Dokio DFSP-100M — чудовий вибір. То навіщо чекати? Заведи цю високоякісну сонячну панель сьогодні та почніть користуватися перевагами чистої відновлюваної енергії!
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 100 Вт |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Струм при максимальній потужності | 5.56 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 5.81 А |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга холостого ходу | 20 В |
| Напруга | 18 В |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Крючков |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Ширина | 565 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Довжина | 974 мм |
- Ціна: 3 999 ₴









